Presale i shitjes së biletave filloi!

BILETË E PRESALE
SOLD OUT
2000LEKË
11 & 12 QERSHOR
Paketa e biletave perfshin:
1 x bileta
1 x qese ngjyre
BILETË E RREGULLT
E disponueshme tani
4000LEKË
11 & 12 QERSHORBLEJ
Paketa e biletave perfshin:
1 x bileta
1 x qese ngjyre
BILETA E BLERË NË HYRJE
E disponueshme në 11 & 12/6
4000LEKË
3000LEKË (12 QERSHOR)
Paketa e biletave perfshin:
1 x bileta
1 x qese ngjyre

Line up 2022

Lil Pump

Capital T

MC Kresha & Lyrical Son

Sardi Strugaj

Lore

Vinveli

Alban Chela

Abel

Steve

Foxy

Deezy

Worst Generation

Venera & Lind

NDreko

Positive Cutz

NKEE

Vik Kraja

David Dreshaj

Erdi

Avandi

Alban Chela

Adam Reeves

Skerdi

Danny

Bujaka

Majk

Elgit Doda

Dren Abazi

Cryjaxx

Eridee

Dexter

Humans

Tony

Dj Miss Rose

Noiian

Efi Gjika

West Side Family

Hit-Man & Rolla

Mullagang

TBA

Vendodhja

Colour Day Festival do të zhvillohet në Sheshin “Nënë Tereza” ku janë mbajtur me dhjetra koncerte dhe evente nga më të ndryshmet. Sheshi “Nënë Tereza” është i aksesueshëm nga transporti publik, pranë tij ka gjithashtu hapsira parkimi.

ADRESË

Sheshi Nënë Tereza
Tirana, Albania

TELEFON

+355 67 204 7800

EMAIL

albania@colourdayfestival.com